Vahyin Rehberliğinde 2022 Takvimi, Yıllık Planlayıcı

VAHYİN REHBERLİĞİNDE BİRR TAKVİM

بسم الله الرحمن الرحيم

Bismillahirrahmanirrahim

2021 yılı bitmek üzere… Yeni bir yıllık takvime ve İslami planlayıcıya ihtiyacımız var. Standart takvimlerde önemli günler, tatiller vb. bilgiler mevcut ancak hayat nizamımız Kur’ân’ı hatırlatacak bir yıllık takvim neredeyse hiç yok. Hayatını Kur’ân’a göre yaşamayı şiar edinmiş kardeşlerimize özel bir İslami takvim hazırladık. Rabbimizden hatalarımızı affetmesini, bizi bağışlamasını ve bu takvimleri Kur’ân’ı yaşamaya ve yaşatmaya vesile kılmasını niyaz ederiz.

Kur’ân ile yücelenlere ne mutlu! Kur’ân’a ve Peygamberimiz (sav)’in sünnetine sarılanlara ne mutlu!

Birr Mektebi 2022 Takvimi ile Vahyin Rehberliğinde bir yıl geçirmek isteyen kardeşlerimiz bu yıllık takvimi ücretsiz olarak indirip kullanabilir. Takvimimizde şu özellikler yer almaktadır:

  • Her aya özel Kur’ân’dan bir dua,
  • BGO aylık okur takvimi (Birr Gençlik Okumaları projesinin meal ve tefsir okumalarını içerir. Daha fazlası için @birrrgenclikokuyor instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.)
  • Önemli günler kartı (hicri takvim esas alınmıştır.)

Takvimimiz standart renk kalitesindedir ve boyutu A5‘tir. 300 gr. Kuşe ve 300 gr. Kraft kağıda çıktı almanız tavsiye edilir. A3 boyutunda kağıda dörder dörder bastırabilir, takvimlerin dış kısmındaki siyah çerçeveyi baz alarak kesebilirsiniz. Masa takvimi olarak kullanmak isterseniz farklı yöntemler mevcuttur. Kağıt tutucu vb. yardımcı ürünler ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

EK ÖZELLİK: Takvimleri kullandıktan sonra üst kısımlarını keserek ayet kartı olarak da kullanabilir veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Üstünde ayet yazılı olduğu için yıl bitiminde çöpe atmayıp ayet kartı olarak kullanmanızı tavsiye eder ve hassasiyet göstermenizi rica ederiz. 🙂